דקטון

Byadmin

דקטון

אין כל ספק, כי המטבח מהווה את מרכז הפעילות של הבית שלכם. במטבח מבשלים או אופים, מתיישבים לארוחות, מנהלים שיחות בין כל בני המשפחה, ולעתים מארחים בו. אחד מן האלמנטים הכי אינטגרליים במטבח הוא הבחירה של השיש. באם תמשיכו להקפיד לקרוא עד לתום המאמר, תבינו כי שיש דקטון פרץ אל הרדאר נוכח היותו הטירוף והשיגעון האחרונים של הבחירה האולטימטיבית של שיש למטבח. הוא מתיימר להיות מגן מפני שריטות, כמעט לא אפשרי לחבל בו, עמיד בפני כתמים ובפני כל חריכה. בהמשך תבינו למה כה הרבה בני אדם פשוט התאהבו בדקטון…

ממה בדיוק מורכבים משטחי דקטון?

משטחי דקטון מהווים סוג של אבו מרוסנת, ובעגה המקצועית קוראים להם – משטחי אולטרה קומפקטיים. הדקטון מורכב מסינרגיה של כל מיני חומרי גלם, שמהם מייצרים את משטחי הפורצלן, הקוורץ או הזכוכית, אך הוא שונה מהם, משום שמדובר אודות סוג חדש ושונה לחלוטין מכל משטח שיש שייצרו כחלק מתהליך ייצור ייחודי, אשר מכונה סינטריזד פארטיכל טכנולוגי. תהליך ייצור ייחודי זה כולל ערבוב של חומרי גלם בחום או בלחץ קיצוניים. כפועל יוצא, מקבלים סוג של משטח שקשה מאוד לחבל בו, והוא מאוד ידידותי למשתמשים בהיבט של תחזוקה, פה כרוכה התהילה והגדולה של שיש זה. הרעיון שעומד מאחורי הדקטון בא לידי ביטוי ביכולת שלו לשפר את הביצועים, ומכורח היותו משטח של שיש פופולרי וכה מוצלח. מובילי המוצר הם חברה ספרדית פרטית, שאמונה על ייצור משטחי שיש אדריכליים וכן דקורטיביים, ומפיצה אותם בכל מרחבי העולם.

האם משטחי דקטון נחשבים למאוד עמידים?

יודעי דבר תמימי דעים, כי משטחי השיש של דקטון מאוד עמידים. מה שלא תעשו – תשבו עליהם, תכו בהם או לחלופין תנסו לחתוך אותם, דבר לא ישתנה, והם ישרתו אתכם נאמנה לטווח הארוך. יש אומנם עוד סוגי שיש שהם נחשבים לגם עמידים, אבל גולת הכותרת היא שחומרי שיש אחרים, כמו למשל – קוורץ, או גרניט, עשויים להתמלא בכתמים או בשריטות, ויש לאטום אותם, או שהם עשויים לשנות צבעים משאריות אוכל ומכל מיני מוצרים.

מה הן התכונות הבולטות של משטחי דקטון?

לא הרבה סוגי משטחי שיש מסוגלים להתהדר ביכולת שלהם של העמידות בפני חום, אך משטחי השיש של דקטון בהחלט יכולים לעשות זאת, ולא משנה עד כמה המוצר שתניחו עליהם יהיה חם עם טמפרטורות קיצוניות. כשמוסיפים לו פיגמנטים ססגוניים, הצבע עובר עד הסוף, בשל כך במידה והוא ישופשף, השבב יהיה באותו הגוון של משטח השיש, ותיקונו יהיה בטל בשישים.

About the author

admin administrator