הובלות מיוחדות

Byadmin

הובלות מיוחדות

כל מי שמעבר הדירה מפחיד אותו, בשל הדברים המובנים מאליהם, עשוי למצוא את עצמו מתחרבש בתהליך כמה שבועות, כמו גם מספר חודשים. שכירת חברת הובלות מיוחדות מהימנה איננה החלטה ]שוטה, אבל היא מי שתחסוך ממכם המון לחצים בראייה קדימה. באם תמשיכו לקרוא, תגלו כי הובלות מיוחדות הינן למעשה כל סוג של הובלה שמצריך כלים או אינפורמציה ספציפיים לשם הביצוע שלהן בדרך מיטבית או הכי בטוחה, כמו למשל – הובלה מיוחדת של שולחן סנוקר, פסנתר, אופניים חשמליות, אקווריום גדול ממדים, אופנוע ים, וכיוצא בכך…

מה זה בכלל הובלות מיוחדות?

שכירת השירותים של חברה שמספקת שירותי הובלות מיוחדות, משמעה שאתם ממש לא צריכים לנקוף אצבע, בעוד חברת ההובלות המיוחדות תבצע בשבילכם את כל "העבודה השחורה", שזאת ממש בשורה משמחת בשביל מי מבינכם שנמצא בתקופת היריון, או סובל מכאבי גב או מכאבי רגליים, וכולי. הדבר האחרון שאתם רוצים לחשוש ממנו בתום מעבר הבית או החמרה של המצב הפיסי שלכם. בהובלה מיוחד קיים צורך במומחיות ספציפית, בהיבט של פירוק ושל הרכבה של הפריט המובל, והן איך להגן עליו באופן הכי מיטבי כאשר מעמיסים אותו על גבי רכב ההובלה, במשך ובעת ההורדה מהרכב. בשל כך, לא ניתן להסתמך על כל חברת הובלה קונבנציונלית שתבצע עבורכם הובלה מיוחדת, ויש לבחור  בפינצטה חברת הובלות ייחודית, שיש לה רקורד מרשים של עשייה בתחום זה.

לפי מה מתמחרים את שירותי הובלות מיוחדות?

בהשוואה לתמחור שתגבה ממכם חברת הובלות לשם הובלה של כמה פריטים בודדים, התמחור של חברת הובלות מיוחדות יהיה הרבה יותר גבוה. אמרנו בדרך כלל, אבל זה ממש לא מחויב המציאות, תלוי לאיזו חברת הובלות בדיוק תפנו. לעתים הובלה של פריט בודד מיוחד, כמו למשל – אקווריום רחב ממדים, יכולה להסתכם בסך הכול רק בסביבות המאתיים ₪, פלוס מינוס. לרוב ההובלות המיוחדות מחייבות את השימוש המכריע של המנוף, שבהכרח ייקר את מחיר ההובלה בין מאתיים ₪ לבין שלוש מאות ₪ פר שעה. משום, שסביר להניח, כי יהיו חייבים לעשות שימוש במנוף לפחות לשעה שעתיים, אפשרי שתצפו להאמרה של עלות ההובלה המיוחדת, לשיעור של בין ארבע מאות ₪ לבין שבע מאות ₪, פחות או יותר, בתור תוספת למחיר הבסיס של ההובלה הרגילה. בנוסף לכך, איך שלא מסתכלים על זה, המחיר גג שתגבה מכם החברה להובלות מיוחדות לא יעלה על שמונה מאות וחמישים ₪. שוב, תלוי איזה חברת הובלות בדיוק תמצאו ותלוי איפה אתם גרים או לאן אתם בדיוק עוברים כעת.

About the author

admin administrator