סלון

Byadmin

סלון

יש האומרים כי המטבח הוא לב לבו של הבית, ויש מי שמוכן להישבע כי הסלון הוא המרכז של הבית. כך או כך, מושא המאמר שלנו היום הוא הסלון, ויש הרבה דברים חשובים לדעת עליו. ככל שתמשיכו לקרוא עד סוף המאמר שלפניכם, תגלו כי כל מעצב פנים מיטיב להנחות את טביעת הרגל שלו בעיצוב של הסלון. נקודת מבט שעשויה לעזור באיתור של כל סנטימטר במיזם של חידוש הסלון, על מנת למקסם את החלל, מבלי שהמגורים בבית ייפגעו מבחינת תפיסת המרחב…

האם פחות זה יותר טוב, כאשר מדברים על סלון?

מטבע הדברים, ולא תמיד מסיבות מובנות, בני האדם בעלי הנטייה לצבור או לאגור מנעד רב של חפצים, וזה כולל השארה של רהיטים רבים שמלווים אתכם מזה כמה עשורים. רהיטים שאתם מוצאים אותם כמאוד נוחים, חרף העובדה שההשפעה האסתטית שלהם או המידות שלהם, כמו גם הסגנון שלהם כבר מזמן אינם משתלבים באופי של סלון של הבית שלכם. ולכן, לעתים קרובות פחות זה יותר טוב, וביחס אל טוב אנו כמובן מדברים על פונקציונליות, איכות, נוחות או עיצובים, ויפה שעה קודם להיפטר מכל הרהיטים בסלון שידעו זמנים טובים יותר.

האם יש קשר סימביוטי בין כמה אלמנטים לבין בחירה של סלון?

בוודאי שיש קשר סימביוטי שבין מספר אלמנטים לבין בחירה של ספות . בעוד השימוש בסלון מביא לכדי יצירת סינרגיה סימביוטית בין כמה ממדית – הניסיון העשיר של מעצב הפנים, הדרישות והצרכים שלכם והתצורה של הסלון, אשר אמורים לספק פתרון שיש ביכולתו למקסם את האפשרות הפונקציונלית, שמעורבת באידיאה של דקורטיביות מתוך הרמוניה במיטבה. יש שיאמרו כי יש קשר מובהק בין הממדים האובייקטיביים או הממדים הפיסיים לבין תחושת המרחב, שמהווים פער עצום לשם תמרון שמעצב פנים מקצועי עשוי לנצל. באופן הזה יהיה באפשרותכם ליהנות ממרחב לסלון קטן, או שיהיה באפשרותכם להעמיס על הסלון הגדול באמצעות הפחתת תפיסת המרחב הכולל. הסוד לזה טמון בבחירה של האלמנטים או בעיצוב על פי פריסה מחושבת מלכתחילה במיטבה.

על מה יש לתת את הדגש לפני רכישה של סלון?

לפני רכישה של סלון, שאמור לנצל את המרחב, זה די מעניין להתעמק באפשרויות, תוך כדי חישוב מסלול מחדש של השימוש המושלם במקום, מה שמהווה נקודת מוצא חדשה ומרעננת לתכנון הפרויקט שיותאם באופן אישי לכל מיני שימושים או פרקטיקות. מן הפן של אופן השימוש, יש לעשות שימוש במושג של אופטימיזיציית המקום, תוך כדי התייחסות למציאת הדרך הכי מיטבית להיפטר ממרכיבי הסלון על פי המגבלות שלו או על פי דרכי הצרכים של המרחב.

About the author

admin administrator