עיסוי בירושלים

Byadmin

עיסוי בירושלים

על פניו נראה, כי העולם מתחלק לשני סוגי בני אדם. הראשון – כל אלו שממש לא אוהבים עיסויים, בעיקר משום שקשה להם כל העניין של המגע; השני – כל האנשים שבכל רגע נתון מחפשים מעסה פנוי, ואף מזמינים לבית שלהם מטפלים בעיסוי, וחווים מכך הנאה צרופה והמון יתרונות בריאותיים. אנו ממליצים לכם להשכיל לקרוא את המאמר שלפניכם למן התחלתו ועד לסופו, ובין היתר, תבינו כי עיסוי בירושלים עשוי לסייע ביכולת ההרגעה שלכם, ולעשות הרבה מעבר לכך…

האם עיסוי בירושלים מקל על מי שמרבה להתנהל בישיבה?

מרבית בני האדם מתמודדים עם כל מיני לחצים או מתחים בחיי היום יום שלהם, כאשר לפעמים זה מקבל צורה של כאבים באזורי הצוואר או באזורי הכתפיים. מי שנוטה לשבת הרבה שעות במהלך היום, בפרט במקום העבודה, עליו להיזהר מכל אותם תמרורים אדומים. צורות יותר מתקדמות של מתח או של יציבה שאיננה נכונה יתורגמו באופן ישיר לסבל מחולשה בגב התחתון או בצוואר ולחוויה בלתי נסבלת של כאבים, שנגרמים, כאמור לעיל, מישיבה יותר מדי ממושכת. על פניו נראה, כי הפתרון הכי יעיל לתרחישים שכאלו הוא לעבור עיסוי בירושלים, מכורח המסוגלות שלו לנטרל את חוסר האיזון שלכם, שנגרם לכם בשל ישיבה ממושכת. משמע – הנכם עשויים להמשיך לשבת הרבה זמן, כל עוד תחלקו מקום של כבוד לתזמון של העיסוי בירושלים.

האם עיסוי בירושלים מקל על מיגרנות?

הרבה בני אדם סובלים ממיגרנות באופן כרוני, שהן סוג של כאב ראש מתמשך וממוקד. בפעם הבאה שהמיגרנה תתקוף אתכם, כדאי שתפגעו פגישה עם המטפל שלכם ברגע האחרון, כדי לעבור עיסוי בירושלים לפני החמרת המצב. העיסוי בירושלים יכול להפחית את החומרה או את התדירות של הסטרס ושל כאבי הראש הכה עזים שאתם חווים.

האם עיסוי בירושלים יכול להיטיב עם שנת הלילה שלכם?

יודעי דבר או שניים מדווחים, כי ברור מאליו כי עיסוי בירושלים יכול להיטיב עם שנת הלילה שלכם, להנאה משנת לילה רגועה ושלווה, ועוזר לכל מי מבינכם אשר סובל מנדודי לילה או מיקיצה חוזרת ונשנית במהלך שנת הלילה. מכורח היותו של העיסוי בירושלים מקדם הרפיה או שנת לילה בקרב חולי סרטן, אשר נאלצים לעבור טיפולי הקרנות או לחלופין טיפולי כימותרפיה, הוא מסייע להם להירגע ולישון טוב בכל הכאוס שלהם. בנוסף לכך, העיסוי בירושלים מסייע לתינוקות לישון יותר טוב, להיות פחות בסטרס, וכפועל יוצא – להיות הרבה פחות בכיינים.

About the author

admin administrator