פינות אוכל

בכל דירה ודירה, נראה, על פניו, שכל חדר שבה מציע חוויה שונה לדיירי הבית. מקומות כגון פינות אוכל מספקים הזדמנויות חשובות לתחומי עניין משותפים, כמו גם לשם אירוח. פינת אוכל מהווה מקום אינטגרלי כדי להירגע בו, וכן שמירה על נוכחות ציבורית. בעוד חדרי השינה עשויים אף הם לספק לכם בדיוק את אותה רמת החווייתיות, אך פינות האוכל הלכו עוד צעד אחד קדימה עם הפרטיות ברוכת האל, של אכילה במקום ייעודי. במידה ותמשיכו לקרוא, תבינו כי פינות אוכל חשובות מכורח היותן חלל התייחסות בתוך הדירה, כמי שממלא תפקיד משמעותי בבית שלכם, ונראה כי הוא מתכוון לעשות זאת גם בטווח הארוך…

האם העמדה של פינות אוכל מקדמת הרגלי אכילה יותר בריאים?

בהתאם למנעד רב של מחקרים שבוצעו בתחום, קידום של הרגלי אכילה בריאים, הוא הכרח. ולא, אוכלים מתוך חוסר ריכוז, מה שבהכרח גורם להשמנה. במידה ואתם אוכלים בחופזה ובחוסר תשומת לב מרבית, תצרכו יותר קלוריות מן הנדרש בשיעור של כמעט חצי שעה. בשל כך, האכילה מסביב פינות אוכל בלי כל הפרעה מקדמת, בלי כל צל של ספק, הרגלי אכילה יותר בריאים. הרגלי אכילה אלו ניתן לקדם עוד יותר באמצעות דרישה מכל בני המשפחה להשאיר את הטלפון הנייד שלהם הרחק מפינות האוכל, בעוד ההמתנה המצופה לקבלת הודעה בוואצאפ תפריע לאווירה של הרמוניית הארוחה המשותפת בפינת האוכל.

האם פינות אוכל מייצרות סוג של הפרדה בין חללי התפקוד?

ברור מאליו, כי פינות אוכל מייצרות סוג של הפרדה בין חללי התפקוד בבית. איבדתם אותנו כעת? מיד נבהיר הכול. ובכן, פינות האוכל מספקות תיחום ברור של החללים הפונקציונליים, משום שעובדה ברורה היא כי המקום נועד אך ורק לשם ארוחה, כמו גם לשם אירוח אופציונלי. דיירי הבית עשויים ליהנות זמן מופלא של ארוחת הבוקר בשיח ער בפינת האוכל, במקום לבלות את מרבית זמנם אל מול המסכים.

האם פינות אוכל יאפשרו לבני המשפחה להתחבר זה לזה?

באופן מובהק, ניתן לומר בלי שמץ של היסוס, כי פינות אוכל יאפשרו לבני המשפחה להתחבר האחד לשני, מכורח היותן מאז ומתמיד המקום הכי מרכזי או חשוב בבית, ולא נראה שהמצב עומד להשתנות בקרוב, ודור ההמשך ימשיך במסורת של ההורים שלו. בני אדם, שחשים גאווה בפינות האוכל שלהם, מציגים ביטחון עצמי מרשים, מה שבהכרח מביא ליצירה של המון אנרגיות חיוביות, כמו גם קלות ביצירת קשרים עם המון בני אדם.

You Might Also Like